Przeglądy stanu technicznego auta

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników, dla których motoryzacja jest nie tylko sposobem na życie, ale również hobby i pasją. Oznacza to, że nasi fachowcy dobrze znają się na swojej pracy i są w stanie udzielać fachowych porad. Z naszej pomocy mogą skorzystać klienci zainteresowani sprawdzeniem stanu technicznego swojego auta.

Oferujemy profesjonalne przeglądy, w ramach których kontrolujemy różne układy i elementy silników i nie tylko. Dzięki temu wiadomo co trzeba wymienić i zrobić, aby zachować długą żywotność pojazdów.

W skład naszej oferty wchodzą profesjonalne przeglądy techniczne pojazdów. Z pomocy naszych fachowców mogą skorzystać osoby zainteresowane zakupem danego auta, chcące poznać wszystkie ewentualne mankamenty techniczne. Dodatkowo oferujemy przeglądy aut połączone z serwisowaniem i naprawami, dzięki którym można mieć pewność, że pojazd bez większych problemów przejdzie okresowy przegląd techniczny i nie będzie problemów ze zdobyciem pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.