Blacharstwo lakiernictwo

Warsztat blacharsko-lakierniczy na warszawskich Bielanach. Realizujemy szkody z ubezpieczalni.

Posiadamy auta zastępcze. Serdecznie zapraszamy.

Realizujemy naprawy blacharsko-lakiernicze dla osób prywatnych, firm oraz ubezpieczalni. Oferujemy auta zastępcze z ubezpieczenia OC.

Serwis samochodowy AutoBielany na wyposażeniu posiada specjalistyczny sprzęt blacharski.

Jako nieliczny serwis ma na wyposażeniu ramę blacharską dzięki której uszkodzenia wyciągane są w trzech kierunkach jednocześnie i można mierzyć w sposób ciągły przemieszczające się punkty płyty podłogowej. To bardzo ważne gdyż prawidłowe ich ustawienie powoduje powrót auta do ustawień fabrycznych.

W naszym serwisie posiadamy specjalistyczne urządzenia:

– lutospawarkę: większość serwisów blacharskich oferuje spawanie urządzeniami mig mag, które przegrzewają blachę a stosując lutospawarkę unikamy tego.

– profesjonalne zgrzewarki dzięki, którym wykonujemy naprawy smart. Możemy też naprawiać profile zamknięte bez ich rozcinania.

Posiadamy technologię do naprawy reflektorów – pokrywamy reflektor elastycznym lakierem z filtrem UV Dynabrade dzięki czemu reflektory po naszej naprawie nie żółkną i nie matowieją jak to ma miejsce przy naprawach domorosłych “fachowców”.

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem wyposażonym w dwie ramy Chief, które pozwalają nam na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy również części oryginalne i zamienniki.

Urządzenia, które posiadamy, dają gwarancję wyciągania małych uszkodzeń praktycznie bezinwazyjnie. Specjaliści naszej firmy zajmą się Państwa samochodem w najlepszy sposób.

Sprzęt, którym dysponujemy, pozwala nam nie tylko na kompleksową obsługę z zakresu blacharstwa, ale również lakiernictwa. W tej dziedzinie mamy spore doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednie dobrać kolor, by nie było śladu naprawy.

Oferujemy najwyższa jakość świadczonych usług. Pracujemy na sprzęcie renomowanych i sprawdzonych firm!

Już otwarta: Stacja kontroli pojazdów Bielany