Mechanika samochodowa

Warsztat samochodowy przy ul. Heroldów 7 w Warszawie (Bielany). Naprawiamy auta wszystkich marek. Wymieniamy filtry i oleje, sprzęgła, rozrządu, klocki i tarcze hamulcowe i inne.

Według wielu klientów najlepszy serwis samochodowy w Warszawie

Prowadzimy warsztat samochodowy oferujący klientom indywidualnym oraz firmom różne rodzaje napraw. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje ona naprawy różnych elementów silników, hamulców, skrzyń biegów, tłumików oraz wielu innych układów i elementów stosowanych w pojazdach mechanicznych.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników, którzy radzą sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi awariami i usterkami. Nowoczesne wyposażenie diagnostyczne pozwala na szybkie i sprawne wykrycie nawet bardzo małych awarii.

Mechanicy zatrudnieni w naszym warsztacie radzą sobie z awariami i usterkami pojazdów różnych marek oraz modeli. Wszystkie naprawy są wykonywane w sposób szybki, dokładny oraz profesjonalny i zgodny z technologią producentów pojazdów.

Oferta kierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy nie tylko fachowe usługi, które są wykonywane w krótkim czasie ale oferujemy też atrakcyjne warunki cenowe. Mamy możliwość dowiezienia auta pomocą drogową.

Masz problem z autem? - zadzwoń do nas

Od kilkunastu lat stale inwestujemy w nasz serwis. Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników dzięki czemu zdiagnozowanie problemu z autem odbywa się natychmiastowo.

Na stanie posiadamy nowoczesne testery diagnostyczne pomagające nam szybko zdiagnozować problem. Przez wiele lat wypracowaliśmy duże rabaty na części samochodowe.

Wymiana koła dwumasowego

Zadaniem koła dwumasowego jest możliwie jak największe wytłumienie wszystkich wibracji w układzie przeniesienia napędu w samochodzie. Sprawdź naszę ofertę wymiany.